sauny-klafs.cz logo
« Sauny

SANARIUM s funkcí SaunaPur®

SANARIUM s funkcí SaunaPur®

Jednou z mnoha předností Sanaria s funkcí SaunaPur® je léčivé působení příjemných vůní v kombinaci s blahodárným teplem sauny. Dané exkluzivní doplňkové vybavení Vaší sauny, které speciálně vyvinula firma KLAFS, Vám umožňuje zvolit si mezi aromatickými a teplovzdušnými programy, které zahrnují jemnou parní lázeň, tropické a klasické saunování.

Finská kouřová sauna s množstvím kamenů se vyhřívá mnoho hodin otevřeným ohněm, který se nechá vyhasnout krátce před vstupem do sauny.


Kouř se vypustí otevřenými dveřmi. Výsledkem časově náročné a pracné procedury je rovnoměrné horko, které se šíří nejen z topeniště, ale prostupuje celou saunu. Velké množství kamenů na kamnech umožňuje tzv. Löylys a nechává teplotu v kouřové sauně klesat velice pomalu. Další polévání pouze vyrovnává klesání teploty. Dřevo, kameny a voda – to je vše. KLAFS přináší tuto původní kouřovou saunu k Vám domů a poskytuje Vám tak mimořádně zdravé saunování i v moderní době.

Sanarium s funkcí SaunaPur ® je doplňkové vybavení pro Vaši saunu, se kterým si můžete užít hned šest různých forem lázně. Pět jemnějších druhů sauny si můžete zvolit pouze stisknutím tlačítka. Je prokázán i pozitivní vliv na imunitní systém a s funkcí SaunaPur ® se přiblížíte původní podobě saunové lázně. Kamna se vyhřejí na 80 – 85 °C a následně se vypnou.

SANARIUM s funkcí SaunaPur®
SANARIUM s funkcí SaunaPur®;

Na první pohled mezi Sanariem s funkcí SaunaPur ® a klasickou saunou není žádný rozdíl. Pokud se ale podíváte lépe, spatříte malé funkční detaily, jako např. tlačítko SaunaPur ® nebo aromatickou číši.

Kontakt