sauny-klafs.cz logo
« Sauny

Parní sauna KLAFS

Parní sauna KLAFS

Parní sauny jsou velmi oblíbenou variantou saunování. Díky nízké teplotě a vysoké vlhkosti jsou vhodné i pro ty, kteří například z důvodu vysokého krevního tlaku nemohou navštěvovat tradiční finskou saunu. Parní sauna pozitivně působí na zdraví, například na dýchací cesty, vazy, svalovou hmotu, pokožku ale také na psychiku.

Velkou výhodou parních saun Klafs je využití profesionálních technologií. Parní generátor je umístěný v technické místnosti, kde je zajištěn přívod vzduchu, vody, elektřiny a připojení na odpad. Uvnitř generátoru je vytvářena pára, která je poté izolovanou trubkou vedena do kabiny. Ještě před vpuštěním páry se mísí s čerstvým vzduchem. Díky tomu je zaručeno, že se vám v páře od společnosti Klafs bude dobře dýchat.

Nahřátí parní kabiny trvá dle její velikosti 15-20 min. Uvnitř kabiny je 100% vlhkost a teplota 45°- 48°C.

Nabízíme několik druhů parních saun. Malé parní sprchy nabízí alternativu pro ty, kteří nemají dostatek místa. Parní kabiny již nabízejí velký prostor je možné je vytvořit i zcela dle individuálních požadavků v různých tvarech či velikostech. Volit si můžete také různá obložení- akrylát, keramiku či přírodní kámen, či různé druhy prosklení a mnoho dalšího. Pokud vám záleží na ekologických aspektech, můžete si zvolit doplňkové vybavení Green Steam, které šetři elektrickou energii.

Nabízíme parní sauny od malých privátních variant až po velké profesionální parní kabiny pro komerční využití.

Parní sauna KLAFS

Kontakt