sauny-klafs.cz logo
« Sauny

Infračervená kabina

Infračervená kabina

S technologií infračervené kabiny se nemusíte zahřívat příliš opatrně. V kabině se začnete potit sami od sebe, a to účinkem jemného tepla infračerveného záření typu C, které má pozitivní vliv na detoxikaci organismu, prokrvení celého těla a látkovou výměnu. Sportovci oceňují příjemné teplo jako prostředek k uvolnění svalstva po trénincích. Infračervená kabina je vhodnou alternativou pro uživatele sauny, kterým připadají klasické sauny příliš horké. Pokud se nechcete rozhodovat mezi klasickou a infračervenou saunou, máme pro Vás řešení – můžete si pořídit infračervenou techniku jako doplňkové vybavení do mnoha výrobních řad našich klasických saun. Kromě klasické sauny nebo SANARIA ® si můžete užít i zdravé účinky infračervených C-paprsků, nebo se dokonce seznámit s inovovanou INFRAKLIMOU.


Ve všech našich infračervených kabinách se zdroj záření nachází v infračerveném plošném vytápění za vnitřním dřevěným obkladem z rovného světlého dřeva severské osiky. Nabízíme Vám perfektní techniku ve vzhledném funkčním designu.

Pro SMART infračervené kabiny se v sauně místo vždy najde, uživatelé sauny se tak mohou pohodlně vyhřívat v bezpečí C-záření bez jakéhokoli elektromagnetického zatížení. I do našich kabin řady PREMIUM lze zabudovat infračervenou techniku, ať už se bude jednat o jediný zdroj tepla, nebo o doplňkovou výbavu.

Pro všechny, kteří si chtějí užívat příjemné vyzařování infračervené techniky v mimořádně krásném prostředí, doporučujeme naši novinku VARIOMODA. Kabina je opatřena stylovým venkovním obkladem, který dodáváme v několika barvách. Zde je zobrazena s nadstandardním vybavením TELEVEDOU.

Infračervená kabina

Kontakt