sauny-klafs.cz logo

Green sauna

Green sauna

V moderní společnosti je potřeba se zabývat šetrným zacházením s přírodními zdroji a životním prostředím. V oblasti wellness zařízení vynalezli odborníci firmy KLAFS inteligentní řešení, kterým lze ušetřit až 40 % energie. Jako vedoucí výrobce saun na světovém trhu prezentujeme šetrný projekt ZELENÁ SAUNA, který pracuje efektivním způsobem s využitím energie. S balíčkem ZELENÁ SAUNA si splní milovníci saunování jednoduše i své ekologické nároky.

Balík ZELENÁ SAUNA je vhodný pro všechny klasické sauny KLAFS. Pokud chcete snadno šetřit přírodu i vlastní peněženku, stačí se dotknout skleněného tlačítka a funkce zelené sauny jsou aktivovány.

Elektrická uzavírací klapka spolu se zdvojeným stropem Eco Plus umožňují udržet mimořádně dlouho teplotu v saunové kabině při podstatně nižším odběru elektřiny. Přitom všechny spotřebiče elektrické energie, jako je saunové světlo, zvukové přístroje, barevné světlo nebo světelné objekty, jsou během pobytu v kabině v plném provozu.

Pomocí sady ZELENÁ SAUNA se dá snížit spotřeba energie o 40%.

Svou odpovědnost bereme vážně a už po dlouhá léta klademe důraz na šetrné využívání přírodních zdrojů. Například na naše panely z pravého dřeva s dýhou jsme poprvé získali ekologickou pečeť Institutu dřevařské techniky v Drážďanech v oblasti dřevěných materiálů na výrobu saun. ZELENÁ SAUNA je v souladu se zdravým životním stylem a přispívá nejen životnímu prostředí, ale i samotným lidem.

Kontakt