sauny-klafs.cz logo

Kvalita a technologie
Dejte si načas a zjistěte, jak důležitá je kvalita a technologie při realizaci wellness zařízení.

Kvalita a technologie Klafs

Každý detail sauny KLAFS ukazuje na naše dlouholeté zkušenosti. Můžete se zcela spolehnout na to, že všechny naše produkty splňují nejvyšší nároky na kvalitu, bezpečnost, výkon a životnost.

I při výběru nejlepšího materiálu je nutná zkušenost. Robustní dřevo kanadské jedle hemlock bez suků se pro Vaši saunu a Sanarium ® hodí nejlépe. Jedlové dřevo rovnoměrně odevzdává teplo a nedeformuje se ani v extrémních podmínkách. U sauny ze stavebních panelů je zase důležitá silná tepelná izolace a parozábrana, které garantují, že teplo a vlhkost zůstanou v kabině. Základem dlouhé životnosti sauny jsou kvalitní drážkové a perové spoje.

Léčivé působení příjemných vůní

Jednou z mnoha předností Sanaria s funkcí SaunaPur® je léčivé působení příjemných vůní v kombinaci s blahodárným teplem sauny. Dané exkluzivní doplňkové vybavení Vaší sauny, které speciálně vyvinula firma KLAFS, Vám umožňuje zvolit si mezi aromatickými a teplovzdušnými programy, které zahrnují jemnou parní lázeň, tropické a klasické saunování.

SANARIUM a SaunaPur

Z lásky k životnímu prostředí

V moderní společnosti je potřeba se zabývat šetrným zacházením s přírodními zdroji a životním prostředím. V oblasti wellness zařízení vynalezli odborníci firmy KLAFS inteligentní řešení, kterým lze ušetřit až 40 % energie. Jako vedoucí výrobce saun na světovém trhu prezentujeme šetrný projekt ZELENÁ SAUNA, který pracuje efektivním způsobem s využitím energie. S balíčkem ZELENÁ SAUNA si splní milovníci saunování jednoduše i své ekologické nároky.

GREEN SAUNA

Proč zvolit saunu KLAFS

Existuje perfektní sauna? Ano, existuje ve Vašich představách. Firma KLAFS se snaží vycházet z představ svých zákazníků a v\budovat jim tak jejich individuální saunový svět. Zároveň se snažíme Vaše představy rozšířit a ukázat Vám nové a netypické komponenty wellness zařízení, které Vám poskytnou ještě více relaxace.

10 důvodů proč sauny KLAFS

Kontakt